APEL

15/06/2010

Szanowni Państwo,

aby zakończyć mocnym uderzeniem kampanię wyborczą postanowiliśmy zarezerwować czas antenowy dla naszego kandydata. Spoty (30 sek) mają być transmitowane w TVP INFO w czwartek (przed programem Minęła Dwudziesta) i piątek (przed programem Forum) oraz w TVP1 w piątek ok. godz. 20:10.

Aby wolnościowy przekaz kandydata dotarł do jak największej liczby osób liczymy na Państwa wsparcie. Prosimy kierować wpłaty na: Komitet Wyborczy Janusza Korwin-Mikkego Warszawa, ul.Podskarbińska 11A – konto:

44 1090 1694 0000 0001 1401 3946

Środki finansowe przekazywane komitetowi wyborczemu w wyborach Prezydenta RP mogą pochodzić jedynie z wpłat osób fizycznych, obywateli polskich, mających miejsce stałego zamieszkania na terenie okupowanym przez Rzeczpospolitą Polską oraz z funduszów wyborczych partii politycznych. Łączna suma wpłat od osoby fizycznej na rzecz jednego komitetu wyborczego nie może przekraczać 19.755 zł.

Darowizny pieniężne na rzecz komitetu wyborczego niezależnie od wysokości mogą być wpłacane jedynie czekiem rozrachunkowym ,przelewem lub kartą płatniczą. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe w kasie banku a także w formie przekazów pocztowych.

Z góry dziękujemy za Państwa hojność!

Komentarze


Robert @ 18:20, Czerwiec 15, 2010

dziś tysiąc rodzin dostało w Gdyni ulotki . Mam nadziej że pomoże to przyciągnąć na naszą stronę nowe głosy i poparcie.


kwantl @ 18:26, Czerwiec 15, 2010

Myślę, że warto by było w takiej sytuacji wcześniej powiadomić jakie to będą spoty i ew. umieścić na YT (o ile jeszcze ich tam nie ma). Wszak moim zdaniem będzie to uczciwe - pokazać sympatykom na co płacą, żeby ktoś potem nie miał pretensji, że nie był świadomy finansowania jakiegoś gniota. A jeśli byłaby to sensowna propozycja to sądzę, że wpłynęłoby dużo więcej środków.


~matti @ 18:43, Czerwiec 15, 2010

To rzut na taśmę!! ja się dokładam!!! mam nadzieję że puścicie ten spot fanowski!! dla idei wolności!! daję skromne 100zł! pozdr


~ccc @ 18:47, Czerwiec 15, 2010

Z tego co zrozumiałem mamy tylko 30 sekund każdorazowo. Czyli spot fanowski odpada :/


maciejo @ 19:08, Czerwiec 15, 2010

Kwantl ma rację, opublikujcie na youtube kilka wersji spotu na 30s a my wybierzemy najlepszą :)

  1. Na szczęście do piątku mamy jeszcze trochę czasu, którego nie można zmarnować. Pomysł ze spotami jest bardzo dobry, liczę że datki spłyną.

  2. A tak przy okazji, czy możecie wpłynąć na redaktora Michalkiewicza, aby w ostatnich dniach kampanii zajął się kampanią prezydencką oraz popieraniem Janusza Korwin Mikkego ? Niech wrzuci jakieś linki na swoją stronę główną i wystosuje orędzie do czytelników ! Stanisław Michalkiewcz dociera do grona bogatej patriotycznej Polonii amerykańskiej, w której zapewne nie wiedza, kim jest Janusz Korwin Mikke i znowu zagłosują za Kaczyńskim... Chyba nic złego się nie stanie, jak na cztery dni odłozy pisanie felietonów o agenturze i POPiSie :) Może i wpłat będzie więcej ? Polonusy z USA nie wiedzą ni c o kampani prezydenckiej m.in. dlatego, że Redaktor o niej nic nie pisze (zwłaszcza w kontekście JKMa). Rozumiem, że Redaktor nie chce nachalnie narzucać Korwina czytelnikom, ale mógłby na te cztery dni zrobić wyjątek !?

  3. 30 sekund w TV to bardzo mało na pokazanie JKM'a... ja bym optował za zaryzykowanie (tak jak chce większość komentatorów) i wystawienia skróconej wersji fanowskiego spotu .. połączonej z pokazaniem debaty na UW ...

np. pierwsze ujęcie wszyscy (prawie) na debacie i zaczyna mówic Korwin (0-6s) poczym szybkie przejście na Matejkę (3 obrazy po 4s ) jesteśmy w 18s pokazujemy zdjęcia Korwina jak był młody, z żoną i dzieckiem, i obecne, a pod nim napis Janusz Korwin Mikke kandydat na Prezydenta RP :)

P.S. W trakie spotu na dole (pamiętajcie, że nie na samym dole, ponieważ zostanie obcięty na telewizor HD, a tych coraz więcej) powinien 'iść' powali pasek z informacja: Janusz Korwin Mikke zajął 2 miejsce na facebooku z 20% oraz 2 miesjce w sondażu tvn24.pl przy próbie ponad 500 tys osób. Pomyśl i zagłosuj na Korwina !

Tak mi się to widzi :) Niestety ja czegoś takiego nie potrafię zrealizować :(


~Dropsoon @ 19:38, Czerwiec 15, 2010

Jutro będzie w radiu Kraków: http://www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/DLEI-85UFLB


archit1 @ 19:39, Czerwiec 15, 2010

Dodać ujęcie widowni z wiecu w Krakowie!!


hb @ 20:05, Czerwiec 15, 2010

Magnesów na samochody wyprodukowano ok 10tys. Lwia część dotarła do adresatów. Jeżdże po Radomiu błękitną strzałą z magnesem na klapie i do tej pory nie widziałem żeby ktoś jeszcze promował JKM. Żeby nie zaśmiecać forum, czy 2 osoby mogą mi napisać że widziały inne samochody z magnesami, bo mam wrażenie że magnesy dumnie wiszą na lodówkach.

Sam pomysł jest rewelacyjny, w lusterku widziałem reakcję kierowców stojących za mną. Podjeżdżali bliżej, czytali i ... banany na twarzy :)

Korwin sam się nie wybierze, musimy mu pomóc.


~Dropsoon @ 20:13, Czerwiec 15, 2010

Do mnie dzisiaj dotarły magnesy, lodówka też dobre miejsce jak ktoś w kuchni gości przyjmuje ;-)


~jkm.promwand.com @ 21:58, Czerwiec 15, 2010

  1. Co z tym niewyemitowanym spotem w TVP z powodu jego niedostarczenia? Czy to prawda że takie coś miało miejsce?

  2. Do: hb - do mnie nie dotarły magnesy jak do tej pory. Miały być dziś. Pewnie będą w piątek... Plakaty - to już temat ogadany, więc słów szkoda. Kolega, który z dwa tygodnie temu opłacił koszulki do tej pory ich nie otrzymał. itd itd.

Oby w tym szaleństwie była metoda.


~matti @ 22:04, Czerwiec 15, 2010

Tu Kraków. Ja mam magnes na samochodzie, mój znajomy, znajomy znajomego i jeszcze jeden znajomy!:))))Lodówka to po kampanii może!;) i myslę że warto trochę krzywo przyczepić, będzie bardziej wzrok przyciągać!


hb @ 23:24, Czerwiec 15, 2010

Dziękuję za informację. Ja oprócz magnesu walczę w inny sposób. Wieczór, kreda, chodnik należący do miasta i napis: wybory.xaa.pl. Wychodzę z założenia że każdy ma komputer, a nawet ten kto nie ma, ma kogoś kto peceta posiada. Nie piszę JKM dlatego że od dawien dawna tv przyczepiła mu łatkę idiota, moim zdaniem niesłusznie, i tak się to ciągnie. A na tę stronę zajrzy ten kto lubi i kto nie lubi JKM, chociażby z ciekawości. Wybrałem kredę bo pisanie sprajem to wandalizm, a chcę działać zgodnie z prawem. Miejsca o znaczeniu strategicznym to przejścia dla pieszych, okolice supermarketów, przystanków autobusowych. Pozdrawiam.


Robert @ 23:36, Czerwiec 15, 2010

ulotki zamówiłem i w ekspresowym tempie dostałem od kuriera przesyłkę i wszystko rozniosłem! Na magnesy czekam drugi tydzień i chyba już nie dostanę. W Gdyni nie widziałem ani plakatów, ani ulotek ani magnesów. Mam wrażenie że trafia to wszystko w nie odpowiednie ręce. Może jeszcze dostane ulotki i rozłożę kolejny tysiąc w Gdyni.


hb @ 23:38, Czerwiec 15, 2010

Do: jkm.promwand.com:

Przesyłka dojdzie jeśli pocztowcy jej nie "zgubili". Do mnie doszła porwana koperta i 4 z 5 magnesów. Powinieneś interweniować u pani Orzechowskiej. Jeśli uda ci się dodzwonić, kobitka odbierze telefon zanim Ty usłyszysz sygnał tuuuuut. Sprawdzałem. :)

Z powodu pędzącego na łeb na szyje tupolewa czas kampanii wyborczej skrócił się bardzo. W sztabie mają mnóstwo roboty, bądź wyrozumiały.


~jkm.promwand.com @ 08:16, Czerwiec 16, 2010

Do hb:

Szczegóły zostawię na po kampanii i małe podsumowanie stopnia wyrozumiałości :-).

Na teraz: nie dać się i działać póki jeszcze można. Trzymać się i nie dać się dezorganizacji, sabotażowi i nie wiadomo jeszcze czemu być może :-)

Do boju!


Witek @ 08:18, Czerwiec 16, 2010

Gliwice - plakaty w mieście wiszą, 2 tys. ulotek rozniesione na 2 osiedlach (będzie można sprawdzić czy przełoży się to na wynik wyborczy w konkretnych lokalach wyborczych).

Co do zarzutów o nie dostarczony materiał do TVP, to trudno - raz się zdarzyło. Jak na nową partię, to sztab spełnia swą funkcję bardzo dobrze. Do tej pory była to jedyna wpadka, nie licząc rozsyłania ulotek na tydzień przed wyborami. Ciekaw jestem jakie to będą te płatne spoty.


~marzyciel_o_wolnej_polsce @ 08:46, Czerwiec 16, 2010

Co do spotu: Można by przedstawić mit o darmowym szkolnictwie i służbie zdrowia.

Darmowa służba zdrowia, darmowa edukacja? Czy lekarze i nauczyciele pracują za darmo? Nie, państwo im płaci. A skąd państwo ma na wypłaty? No od podatników (vat, podatek dochodowy). Czyli jednak szkolnictwo i służba zdrowia nie jest za darmo! Poza tym urzędnicy przyjmujący i wydający publiczne pieniądze też muszą z czegoś żyć, i muszą sobie pobrać marżę z pieniędzy podatnika. Pytanie retoryczne: Nie lepiej zapłacić szkole czy szpitalowi bez pośrednika?!

Tylko JKM nie okłamuje wyborców mitem o darmowej służbie zdrowia, szkolnictwie itp.


~Przemek @ 04:12, Czerwiec 17, 2010

Trzeba przyznać że wyborcy JKM są najbardziej stanowczy co do swojego wyboru, w przeciwieństwie do elektoratu całej reszty nijakich kandydatów, oraz że potrafią bronić swoich poglądów. Ciesze się z naszego ogromnego zaangażowania. Sam odwiedzę kuzynostwo namawiając ich do głosowania na JKM. Namawiam też do wspierania kampanii finansowo.


Dodaj komentarz